Termín: 13. – 19. 8. 2023

Přihlášení: 1.3.2023 od 20:00

Místo: Rabštejn, Bedřichov – Oskava, okres Šumperk

Doprava: tam i zpět – vlakem, busem, PĚŠKY!

  • Odjezd: BUDE UPŘESNĚNO
  • Příjezd: BUDE UPŘESNĚNO

Strava: 3x denně (2x denně teplé jídlo). Stravování začíná v neděli večeří.

Ubytování: ve vlastních stanech

(doporučujeme dětem, aby se samy domluvily, kdo s kým bude ve stanu, a vždy jen jeden ze dvojice, příp. trojice. vzal stan. Kdo nesežene nikoho k sobě nebo kdo nemá stan, dá to vědět Martinovi a ten děti ve stanech vhodně zkombinuje: martin.rybka@ddm-usti.cz)

Cena: 5000 (cena zahrnuje ubytování, stravování, dopravu, pojištění, pers. zajištění)

Personální zajištění: Jiřinka Hájek, Leošek Veselý, Honza Kubišta, Zdenda Neťuka, Jencek Snítil a Martin Rybka.

Program: lezení na skalách, získávání dovednosti a zkušeností při pohybu v horách a horském terénu. V případě nepříznivého počasí pro lezení, budeme dělat túry po okolí.  Pokud ani to počasí nedovolí, bude probíhat program v chatě.

S sebou:  spacák, polštářek, hygienické potřeby, pohodlné oblečení na lezení (klidně něco staršího, přilezení se občas někde něco prodře, natrhne a tak), teplejší  oblečení pro případ drsnějšího počasí (přece jen budeme v horách a neexistuje špatné počasí pouze špatně oblečený člověk), veškeré lezecké vybavení, co kdo má (co bude chybět, zapůjčíme), láhev na pití, pamlsky, pláštěnka, pokrývka hlavy, sluneční brýle, vhodné boty na túry do hor pro případ nepříznivého počasí k lezení. Pozor na “SYNDROM VELKÉHO BATOHU” => čím větší batoh mám tím více zbytečností tahám.

Nedoporučujeme: Veškerou elektroniku, šperky, řetízky, hodinky a jiné hodnotné věci. Děti si nesou za věci zodpovědnost samy.

Přihlášení je možné pouze elektronicky.  Po odsouhlasení přihlášky dostanete pokyny k platbě a přihlášku ve formátu pdf., kterou podepište a doručte do kanceláře DDM Duha. Platbu proveďte, prosím, nejpozději do 30.6. 2023.

Je potřeba odevzdat i další dokumenty:

– Bezinfekčnost – podepsat a odevzdat při odjezdu

Storno podmínky

Pokud se účastník odhlásí z akce:

– 30 – 15 dnů před zahájením pobytu: storno poplatek je stanoven ve výši 60% z ceny pobytu.

– 14 – 1 den před zahájením pobytu: storno poplatek je stanoven ve výši 90% z ceny pobytu.

– v den odjezdu: storno poplatek je stanoven ve výši 100% z ceny pobytu.